پادکست

 • ابراز عشق؛ یک چالش مردانه

  ابراز عشق؛ یک چالش مردانه

  دلو 19, 1402 16:03

  شاید اگر زنان دلیل مقاومت مردان در برابر ابراز علاقه کلامی را بدانند، این‌قدر روی این کار پافشاری نکنند و بیشتر بتوانند به مرد زندگی خود کمک کنند تا علاقه خود را بطور کلامی ابراز کند. در این پادکست در رابطه با این موضوع می شنوید.

 • چطور با انگیزه باشیم؟

  چطور با انگیزه باشیم؟

  دلو 18, 1402 13:20

  بی‌انگیزه‌شدن اتفاقی کاملا طبیعی است. واکنشتان به این بی‌انگیزگی هم اهمیت بسیار زیادی دارد. در این پادکست درباره اینکه چطور باانگیزه باشیم گفته ایم.

 • قصه های مثنوی: زندانی فقیر

  قصه های مثنوی: زندانی فقیر

  دلو 17, 1402 11:40

  مثنوی از شش کتاب که به آنها دفتر گفته میشود تشکیل شده و مولانا تمام آنها را به کل شعر سروده است. وی نظرات و نصایح خود را لابلای این داستانها بیان میکند

 • مراقبت از خود با کتاب خواندن

  مراقبت از خود با کتاب خواندن

  دلو 15, 1402 13:44

  شما برای یادگیری مهارت‌های خودمراقبتی چه کارهایی انجام می‌دهید؟ آیا در زمینه خودمراقبتی کتابی خوانده‌اید که به شما کمک کرده باشد؟

 • با شریک عاطفی سواستفاده گر چه کنیم؟

  با شریک عاطفی سواستفاده گر چه کنیم؟

  دلو 14, 1402 11:53

  شاید در بین اطرافیان خود شخصی را دیده باشید که در یک رابطه عاطفی قرار دارد که از وی سواستفاده میشود. چرا این قسم افراد این نوع روابط را رها نمیکنند؟ آیا ترک این رابطه ها امکان پذیر است؟ چه آسیب هایی ممکن است به شخص وارد شود؟ در این پادکست بشنوید.

 • همه چیز درباره تروما

  همه چیز درباره تروما

  دلو 12, 1402 12:31

  ترومای روحی نتیجه اتفاقات پراسترسی است که در لحظه احساس امنیت را از فرد می‌گیرند و او را دچار حس درماندگی می‌کنند.از این حس ناامنی توأم با دلسردی و گوشه‌گیری چه میدانیم؟

 • مثل ها و متل ها: دوقورت و نیمش باقی است

  مثل ها و متل ها: دوقورت و نیمش باقی است

  دلو 11, 1402 13:17

  ضرب‌المثل گونه‌ای از بیان است که معمولاً تاریخچه و داستانی پندآموز در پس بعضی از آن‌ها نهفته است. بسیاری از این داستان‌ها از یاد رفته‌اند، و پیشینهٔ برخی از امثال بر بعضی از مردم روشن نیست؛ با این‌حال، در سخن به‌کار می‌رود. در این پادکست داستانی را که پشت هر ضرب المثل وجود دارد برایتان قصه میکنیم

 • برای تقویت حافظه چه کتابی بخوانیم؟

  برای تقویت حافظه چه کتابی بخوانیم؟

  دلو 10, 1402 11:11

  پادکست امروز مختص معرفی کتاب تقویت حافظه است. اگر همواره درباره مغز و حافظه خود نگرانی دارید، معرفی کتاب امروز را از دست ندهید.

 • نتایج تحقیقات درمورد ازدواج فامیلی چه می‌گوید؟‌

  نتایج تحقیقات درمورد ازدواج فامیلی چه می‌گوید؟‌

  دلو 08, 1402 10:47

  برخی جوامع در آموزش‌هایی که برای قشر جوان خود می‌گذارند آن‌ها را از ازدواج فامیلی منع می کنند، اما دلایل این منع چیست؟